Дааратканга барсам сийдигим кызыл болуп чыкты. Эмне кылсам болот?

2020.11.27, 16:32
961

Саламатсызбы! Дааратканга барсам сийдигим кызыл болуп чыкты. Эмне кылсам болот? Эмнеден улам мындай болуп калды? Үйдө дарылансам болобу же сөзсүз урологго көрүнөйүнбү?

Бул сайтка чыккан маалыматтын бардыгы Bilesinbi.kg сайтынын менчиги болуп саналат. Сайтка чыккан маалыматты гиппер шилтемесиз колдонууга тыюу салынат.
Эксперттин жообу
27.11.2020, 16:38

Нурбек Монолов

ЭОС медициналык борборунун урологу

Саламатсызбы! Сөзсүз урологго көрүнүңүз. Кан аралашып чыккан заара өтө коркунучтуу. Себеби көп, жөнөкөйдөй баштап, мисалы, сезгенүү, циститтен, анан онкологиялык ооруларга чейин болушу мүмкүн. Бир коркутуп коеюнчу, жанагы гемодиализ дагы ушудан улам болот. Ошондуктан, бейтапканага чуркаңыз.

0
Пайдалуу жооп
Анонимдүү колдонуучунун суроосу модератор текшергенден кийин гана сайтка жайгаштырылат. Эгер сиздин сурооңуз тез жайгашсын десеңиз анда биздин социалдык түйүндөрдүн бирине катталыңыз.
Ɵзүн туура алып жүрүү
биздин сайтта:
сөгүнгөн сөздөрдү жазганга болбойт
суроолорду ким жазса, ага карата мазактаган, шылдыңдаган сөздөрдү жазууга болбой
кимдир бирөөлөрдү коркутуп үркүтүү, же жекеме-жеке сүйлөшүүгө чакырууга болбойт
дискусиянын катышуучуларынын кадыр баркына шек келтирүүгө, басынтууга болбойт
КР нын мыйзамына каршы келген жоопторду чыгарууга болбойт
жоопторду транслитке чыгарууга болбойт
жоопторду башкы тамгалар менен бөлүп чыгарууга болбойт
адамдардын тутунган динине, улутуна асылган, басынткан сөздөрдү жазып чыгарууга болбойт
бир эле суроого ар кайсы ник менен жазууга болбойт
ник менен сөгүнүп сагынган сөздөрдү жазууга болбойт
суроого тиешеси жок жоопторду жазууга болбойт