Күйөөм мүчөсүн таблетка ичип тургузат. Бул оорубу же простатитпи?

2020.09.12, 15:24
944

Саламатсызбы! Күйөөм жыныстык катнашка барарда таблетка ичип мүчөсүн тургузат. Бул оорубу же простатитпи?

Бул сайтка чыккан маалыматтын бардыгы Bilesinbi.kg сайтынын менчиги болуп саналат. Сайтка чыккан маалыматты гиппер шилтемесиз колдонууга тыюу салынат.
Эксперттин жообу
12.09.2020, 15:26

Болот Рысбаев 

Медицина илимдеринин кандидаты, КММАнын доценти, уролог

Саламатсызбы! Бул көйгөйдүн простатитке эч кандай тиешеси жок. Муну мурда импотенция дешчү, азыр эректилдик дисфункция деп коет, ар бир экинчи эркек кабылат. Эректилдик дисфункциянын даражалары бар, күйөөңүздүкү эң биринчи даражасына кириши мүмкүн. Адиске келип көрүнсүн. Кечке эле таблетка колдонуу ден соолукка зыян. Оорунун себебин билип, дарыланып алса өзүнө жакшы. 

0
Пайдалуу жооп
Анонимдүү колдонуучунун суроосу модератор текшергенден кийин гана сайтка жайгаштырылат. Эгер сиздин сурооңуз тез жайгашсын десеңиз анда биздин социалдык түйүндөрдүн бирине катталыңыз.
Ɵзүн туура алып жүрүү
биздин сайтта:
сөгүнгөн сөздөрдү жазганга болбойт
суроолорду ким жазса, ага карата мазактаган, шылдыңдаган сөздөрдү жазууга болбой
кимдир бирөөлөрдү коркутуп үркүтүү, же жекеме-жеке сүйлөшүүгө чакырууга болбойт
дискусиянын катышуучуларынын кадыр баркына шек келтирүүгө, басынтууга болбойт
КР нын мыйзамына каршы келген жоопторду чыгарууга болбойт
жоопторду транслитке чыгарууга болбойт
жоопторду башкы тамгалар менен бөлүп чыгарууга болбойт
адамдардын тутунган динине, улутуна асылган, басынткан сөздөрдү жазып чыгарууга болбойт
бир эле суроого ар кайсы ник менен жазууга болбойт
ник менен сөгүнүп сагынган сөздөрдү жазууга болбойт
суроого тиешеси жок жоопторду жазууга болбойт