Жолдошум менен кошулганда жыныстык жагым ооруйт. Эмнеге?

2019.08.15, 14:41
706

Турмушка чыкканыма төрт ай болду. Жолдошум менен кошулганда жыныстык жагым шишип, ачышып ооруйт. Бул эмнеден болушу мүмкүн?

Эксперттин жообу
15.08.2019, 14:42

Айнура Азарова

Гинеколог

Урматтуу айым, сизде молочница, хламидия, микоплазма инфекциялары болушу мүмкүн. Эртерээк мазок тапшырып, табылган инфекциияны дарылатыңыз. Дарыланууга жолдошуңуз дагы кошулу керек.

Ден соолук каалайм!

0
Пайдалуу жооп
Анонимдүү колдонуучунун суроосу модератор текшергенден кийин гана сайтка жайгаштырылат. Эгер сиздин сурооңуз тез жайгашсын десеңиз анда биздин социалдык түйүндөрдүн бирине катталыңыз.
Ɵзүн туура алып жүрүү
биздин сайтта:
сөгүнгөн сөздөрдү жазганга болбойт
суроолорду ким жазса, ага карата мазактаган, шылдыңдаган сөздөрдү жазууга болбой
кимдир бирөөлөрдү коркутуп үркүтүү, же жекеме-жеке сүйлөшүүгө чакырууга болбойт
дискусиянын катышуучуларынын кадыр баркына шек келтирүүгө, басынтууга болбойт
КР нын мыйзамына каршы келген жоопторду чыгарууга болбойт
жоопторду транслитке чыгарууга болбойт
жоопторду башкы тамгалар менен бөлүп чыгарууга болбойт
адамдардын тутунган динине, улутуна асылган, басынткан сөздөрдү жазып чыгарууга болбойт
бир эле суроого ар кайсы ник менен жазууга болбойт
ник менен сөгүнүп сагынган сөздөрдү жазууга болбойт
суроого тиешеси жок жоопторду жазууга болбойт